Kiosk4Kids - kącik dla dzieci na każdy lokal i sklep

Kiosk4Kids – kącik dla dzieci

Kącik zabaw dla dzieci w każdym wieku.
Angażuje uwagę najmłodszych, gwarantuje rodzicom spokojne zakupy.
Wyposaż swój lokal w Kiosk4Kids!


INNOWACYJNY KĄCIK ZABAW

Klient przychodzący do sklepu z dzieckiem, nie zawsze ma możliwość skupienia się na asortymencie sklepu. Cała jego uwaga poświęcona jest opiece nad dzieckiem, które znużone przedłużającymi się zakupami, skutecznie uniemożliwia rodzicowi wnikliwe zapoznanie się z prezentowaną ofertą. Kiosk4Kids rozwiązuje ten problem.

Idealne rozwiązanie, by pozyskać czas klientów odwiedzających lokal z dziećmi! Pociechy pochłonięte rozrywką dają rodzicowi możliwość zatrzymania się w sklepie na dłużej, podwyższając tym samym szansę na dokonanie większych zakupów. Co więcej, to właśnie dziecko chcąc przedłużyć zabawę, może poprosić rodzica o pozostanie w lokalu dłużej, umożliwiając tym samym swobodne zapoznanie się z ofertą sklepu. Sprzedawca zyskuje tym samym czas na spokojną rozmowę z klientem i możliwość użycia dowolnej techniki sprzedażowej.

Kiosk4Kids W SKRÓCIE:

 • innowacyjny gadżet z grami edukacyjnymi dla dzieci
 • angażuje uwagę dzieci umożliwiając klientom spokojne zakupy
 • oferuje różne rozwiązania estetyczne
 • wykonany z dbałością o szczegół
 • intuicyjny w obsłudze dla dzieci w każdym wieku
 • odporny na uszkodzenia (celowe oraz przypadkowe)
 • mobilny – można go ustawić w dowolnej lokalizacji na stabilnym gruncie

BAJKOWA ESTETYKA

HIPCIO

Hipcio4Kids, czyli kolorowy kiosk gier w kształcie hipopotama, to barwne uzupełnienie przestrzeni lokalu. Dzięki niewielkim rozmiarom (120 cm x 60 cm x 60 cm) można go ustawić praktycznie w każdym sklepie. Atrakcyjna forma przykuwa uwagę dzieci i dorosłych – w końcu nie codziennie widzi się hipopotama w sklepie! Bajkowa forma przyciąga dzieci do kącika zabaw, fascynuje je, a to tylko jedna z wielu wartości, jaką oferuje nasz produkt. Hipcio4Kids ożywia codzienną przestrzeń — zmienia jej charakter i wprowadza radosną atmosferę, która udziela się nie tylko dzieciom, lecz również dorosłym.

STANDARD

Kiosk4Kids w standardowej, metalowej obudowie, przygotujemy w wybranych przez Państwa kolorach oraz z odpowiadającym Państwu projektem graficznym. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które oprócz zapewnienia dzieciom rozrywki, poszukują też dodatkowej przestrzeni reklamowej. Na życzenie klienta obudowa Kiosk4Kids może stać się nośnikiem treści marketingowych. Barwy firmowe w połączeniu z logotypem na nowoczesnym gadżecie dla dzieci pomagają odwiedzającym utrwalić pozytywny wizerunek firmy. Na życzenie klienta Kiosk4Kids możemy wyposażyć nie tylko w gry dla dzieci, ale również w dedykowaną aplikację, którą stworzymy na potrzeby lokalu. By zwiększyć funkcjonalność urządzenia, marketingowe treści mogą stanowić również wygaszacz ekranu, a dostęp do internetu może być ograniczony do strony firmowej.

ZA MAŁO MIEJSCA? 🙂

miniHIPCIO

Hipcio4Kids w wersji mini do zawieszenia na ścianie.

Bajkowa konwencja dla lokali z mniejszą powierzchnią sprzedażową.

miniSTANDARD

Kiosk4Kids do postawienia na biurku.

Innowacyjne uzupełnienie tradycyjnego kącika zabaw.

Kiosk4Kids - kącik dla dzieci!

GRY EDUKACYJNE

Kiosk4Kids posiada pakiet czterech gier: ,,Auto Symulator”, ,,Auto Puzzle” i ,,Zegar” autorstwa firmy Galante, oraz grę ,,Rzepka” stworzoną przez Grabbit na podstawie wiersza Juliana Tuwima. Przy produkcji gier uczestniczyli psychologowie dziecięcy, dlatego jesteśmy pewni, że oddajemy w ręce dzieci bezpieczne, pozbawione przemocy gry rozwijające wiedzę, sprawność motoryczną oraz wyobraźnię. Jednak przede wszystkim oferowany przez nas zestaw gier to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich odwiedzających Państwa lokal maluchów.
Wszystkie gry dostępne są w polskiej wersji językowej, a dzięki polskiemu lektorowi, gry są proste i intuicyjne. Są one przeznaczone zarówno dla najmłodszych, nawet dwuletnich, dociekliwych dzieciaków, jak i starszaków chcących sprawdzić się na wyższych poziomach trudności. Wszystkie gry z pewnością zafascynują każdego malucha odwiedzającego Państwa obiekt!

Galante gry dla dzieci, kącik dla dzieci

Galante, studio tworzące gry edukacyjne dla dzieci, partnerem Liki w dbaniu o najwyższy poziom rozrywki maluchów.

Auto Puzzle

Gra zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Uczy koncentracji, logicznego myślenia oraz rozwija umiejętności motoryczne. Dzięki dużej różnorodności pojazdów sprosta oczekiwaniom wszystkich młodych miłośników motoryzacji.

Zegar

Gra umożliwiająca dziecku łatwą i przyjemną naukę odczytywania godziny z zegara. Umożliwia również rozebranie zegarka na części i zapoznanie się z mechanizmem napędzającym zegar.

Rzepka

Stworzona na podstawie popularnego wiersza Jana Tuwima ,,Rzepka”. Błyskotliwe połączenie pogody i prostoty wiersza z możliwościami nowoczesnych technologii. Zawiera aż 6 mini gier, m. in. Pamięć, Przeciąganie i Puzzle.

Auto Symulator

Auto Symulator

Gra, dzięki której dziecko może poczuć się jak kierowca prawdziwego samochodu. Jest prosta i intuicyjna, a dzięki niesamowitym efektom dźwiękowym i animacjom jest w stanie zainteresować i rozbawić każdego początkującego kierowcę.

BEZPIECZEŃSTWO

Każdy aspekt Kiosk4Kids został przemyślany i wykonany pod kątem użytkowania go przez dzieci. Farba, którą został pokryty, posiada certyfikat, który zaświadcza bezpieczne korzystanie z niego przez małe dzieci.

Urządzenie jest także odporne na uszkodzenia przypadkowe i celowe wynikające ze zwykłego użytkowania go przez dzieciaki. Oprogramowanie zabezpieczone jest przed niepowołanym dostępem, a także pozwala uchronić urządzenie przed możliwością zmian kluczowych dla działania systemu plików.

 • Kiosk4Kids chroniony jest przez oprogramowanie zabezpieczające
 • W przypadku awarii zostaje automatycznie zresetowany i uruchomiony ponownie
 • Jest odporny na uszkodzenia zewnętrzne wynikające z użytkowania go przez małe dzieci
 • Gry dostępne są w trybie pełnoekranowym, zawężamy tym samym dostęp do wskazanej aplikacji
 • Na życzenie klienta możemy włączyć możliwość używania przeglądarki internetowej oraz ograniczyć dostępną przestrzeń surfowania do wskazanych przez Państwa stron
 • Objęty jest 24-miesięczną gwarancją