Alterdukacja.pl

Liki twórcą strony internetowej dla Alteredukacji, inicjatywy wspierającej rozwój dzieci.


  • Alteredukacja.pl czym jest?

Alteredukacja.pl to inicjatywa, której misją jest wspieranie rozwoju małego dziecka. Oferują m.in szkolenia warsztatowe dla nauczycieli, doradztwo dla rodziców i kadry szkolnej z zakresu terapii pedagogicznej, zajmują się też promocją aktywizujących metod nauczania. Alteredukacja.pl jest również pomysłodawcą i wydawcą wielkoformatowych, edukacyjnych gier planszowych oraz kart do gier edukacyjnych.

W zakres działalności Alteredukacji wchodzi również organizowanie szkoleń oraz warsztatów z pedagogiki zabawy dla nauczycieli, studentów oraz wszystkich osób pracujących na co dzień z dziećmi.

  • Strona — przejrzysta i łatwa w obsłudze

Tworząc stronę dla Alteredukacji, przede wszystkim zależało nam na jej funkcjonalności. Częsta aktualizacja strony wymaga łatwego systemu do zarządzania treściami. Wykorzystaliśmy zatem potencjał systemu WordPress, który dostosowaliśmy do wymagań klienta.

Zależało nam również na przejrzystości. Wiedzieliśmy, że najważniejszym elementem Alteredukacja.pl powinny stać się jej teksty, dlatego też ograniczyliśmy się do prostego, czytelnego designu, który nie odciąga uwagi czytelnika od informacji zawartych na stronie.

Alteredukacja.pl staje się coraz bardziej popularna. Obserwując znaczny rozwój witryny, cieszymy się, że proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się w praktyce.