www.Kiosk4Kids.pl

Stworzyliśmy stronę internetową promującą interaktywny kącik dla dzieci – Kiosk4Kids.


Kiosk4Kids to mobilny i w pełni interaktywny kącik dla dzieci, dzięki któremu lokal staje się przyjazny dla najmłodszych. Wyposażenie sklepu czy urzędu w Kiosk4Kids powoduje, że dzieci mogą spędzić ciekawie spędzić czas sprawdzając się w różnego rodzaju grach edukacyjnych, dając tym samym czas rodzicom na spokojne zrobienie zakupów czy też załatwienie sprawy.

Realizacja

Tworząc stronę internetową promującą produkt dla dzieci, ważne dla nas było, by strona odzwierciedlała bajkowy charakter produktu. Jednocześnie zależało nam na zachowowaniu czytelności i przejrzystości strony. Zbudowaliśmy więc witrynę używając jednego z najpopularniejszych CMS-ów (z ang. systemów zarządzania treścią) – WordPress w oparciu o koncepcję ,,one page” (wszystkie informacje zawarte są na jednej stronie). Stworzyliśmy również bajkowy design, który w pełni realizuje nasze oczekiwania – strona wprowadza odwiedzającego w bajkowy świat Kiosk4Kids. Na stronie zamieściliśmy wysokiej jakości zdjęcia prezentujące produkt, stworzyliśmy unikalny logotyp, ikony, a także zamieściliśmy screeny, które prezentują gry edukacyjne. Dzięki takim rozwiązaniom klient może w łatwy sposób znaleźć wszystkie informacje o produkcie, a także cieszyć oko rozwiązaniami estetycznymi.

Rezultat

Strona kiosk4kids.pl jest utrzymana w bajkowej konwencji, jest czytelna i przejrzysta. Dzięki ciekawym grafikom, a także zastosowaniu rozwiązań z technologii JavaScript, strona posiada swój indywidualny, intrygujący charakter.

Zapraszamy do odwiedzin witryny: www.kiosk4kids.pl

Technologie

WordPress, HTML, CSS, JavaScript, Adobe Photoshop