Software, program, oprogramowanie dla agencji reklamowych, marketingowych i PR

Software dla agencji reklamowych

Liki tworzy oprogramowanie dla agencji reklamowych, marketingowych i PR. Wiedząc, że w dzisiejszym świecie czas jest wartością bezcenną, oferujemy rozwiązania pozwalające zwiększyć efektywność zespołu dzięki ulepszeniu komunikacji w agencji. Oferujemy także systemy CRM, wydajne narzędzia ułatwiające kontakt z klientem.


Kluczem do stworzenia prawidłowo działającego programu jest dokładne przeanalizowanie potrzeb klientów oraz ustalenie wymagań, które aplikacja powinna spełnić.

W Liki Mobile Solutions rozumiemy sposób działania agencji reklamowych, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i wdrożyć oprogramowanie, które przyczyni się do lepszego zarządzania czasem zespołu, a zatem zwiększy jego efektywność.

Oprogramowanie skrojone na miarę

Przed rozpoczęciem prac nad aplikacją dokładnie rozpoznajemy potrzeby klienta. Wykorzystując potencjał Projektowego Myślenia (ang. Design Thinking), opracowujemy najważniejsze wymagania i badamy scenariusze działania aplikacji tak, by jej funkcjonalności odpowiadały oczekiwaniom wszystkich pracowników agencji.

CRM dla agencji reklamowych

Wyposażenie agencji reklamowej w oprogramowanie CRM gwarantuje łatwiejsze i bardziej wydajne zarządzanie bazą klientów. Dobrze zaprojektowany i wykonany system to m.in. większa sprawozdawczość i szybszy czas realizacji zamówień.

Proponowane przez nas rozwiązania CRM to lepsza kontrola nad kontaktami biznesowymi. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla firm pozwala nam zaprojektować efektywny program, który pomimo wypełnienia go wieloma funkcjonalnościami, jest przejrzysty i łatwy w obsłudze.

Efektywne zarządzanie projektami

Systematyczna i zorganizowana praca całego zespołu to ważny element sprawnie działającej agencji reklamowej. Dzięki oferowanym przez nas narzędziom komunikacja w zespole nie sprowadza się do szukania skrawków informacji w setkach maili. Wszystkie najważniejsze dane dotyczące projektu zawarte są w systemie, a dostęp do nich możesz mieć zarówno z urządzeń mobilnych, jak i ze zwykłej przeglądarki.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących produktu prosimy o kontakt z naszym biurem, z przyjemnością udzielimy wszystkich informacji.