Kim jesteśmy?

Liki to łódzki software house, zespół wykwalifikowanych konsultantów, architektów oprogramowania, doświadczonych projektantów i programistów. Lubimy wyzwania i złożone projekty.
Nasi eksperci uczestniczą w pracach na wszystkich etapach powstawania oprogramowania. Od pomysłu, przez tworzenie scenariuszy biznesowych i architektury, po testy, implementację, wdrożenie, integrację i rozwój naszych produktów.
Tworzymy dedykowane rozwiązania informatyczne, oprogramowanie komputerowe, aplikacje mobilne. Budujemy i rozwijamy różnorodne projekty z zakresu IT, zarządzamy nimi, ale najpierw dokładnie rozpoznajemy potrzeby każdego klienta.
Proponowane przez nas rozwiązania są proste i intuicyjnie łatwe w obsłudze. Charakteryzują się wysoką użytecznością i ergonomią.

Co robimy?

Mobile Applications Development - Liki Mobile Solutions, Poland

Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje mobilne na wszystkie popularne systemy operacyjne: Android, iOS i Windows Phone.

Czytaj więcej…

Web development, web applications

Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe – dokładnie takie jakich potrzebujesz. Od prostych witryn będących internetowymi wizytówkami po rozbudowane systemy responsywne zintegrowane z aplikacjami mobilnymi. Tworzymy również portale bazujące na istniejących systemach CMS: WordPress, Joomla, Drupal.

Czytaj więcej…

Oprogramowanie dedykowane

Dedykowane oprogramowanie

Tworzymy wyspecjalizowane oprogramowanie dedykowane dla firm różnych sektorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu niezawodnych rozwiązań, proponowane przez nas aplikacje prezentują najwyższy poziom jakości oraz funkcjonalności.

Czytaj więcej…

Projekty graficzne, logotypy, bannery, grafiki reklamowe, web design

Projekty graficzne

Tworzymy różnorodne i intrygujące projekty graficzne.

Czytaj więcej…